ЗАПЛАНУЙТЕ ГРУПОВУ
ЕКСКУРСІЮ ОНЛАЙН

Музей медуз потрапив в Національний Реєстр Рекордів України

Музей медуз отримав відзнаку Національного Реєстру Рекордів України і встановив рекорд «Перший в Східній Європі Музей медуз»

Наш музей медуз – сміливий український проект,  який в 2018 році створила команда професійних акваріумістів.

Це найбільша кількість медуз в Східній Європі, які мешкають в одному приміщенні музеї!

Музей медуз в Україні - це неабиякий виклик собі, адже створити щось першими в Україні, де подібного досвіду та умінь ще не було, – надзвичайно складна робота! І цікава робота, з вражаючими результатами!

Медузи - такі тендітні, загадкові та неймовірно красиві істоти! Тварини, які живуть на нашій планеті вже 600 млн років, і з якими ми, люди, змогли порозумітися, в музеї медуз!

Дякуємо Національному Реєстру Рекордів України за увагу, визнання наших старань та відзнаку рекордсмена!

Дата: 12 грудня 2023
Переверніть пристрій для комфортного перегляду.
ПЛАНУВАННЯ ЕКСКУРСІЇ