ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄМО! СЛІДКУЙТЕ ЗА НАШИМИ НОВИНАМИ НА САЙТІ В РОЗДІЛІ "РОЗКЛАД І ЦІНИ"
ЗАПЛАНУЙТЕ ГРУПОВУ
ЕКСКУРСІЮ ОНЛАЙН

Про музей

Музей медуз було відкрито наприкінці 2018 року. Це був абсолютно новий та сміливий  проект,  який створила команда професійних акваріумістів під керівництвом Олександра та Яни Яновських. Вони  вже успішно реалізували чимало цікавих та амбітних проектів, серед яких - Київський океанаріум «Морська казка», "Океанаріум Львів" та найвищий акваріум України, створений в ресторані у Львові.

Музей медуз  - це був виклик собі. Ми хотіли здивувати не лише жителів і гостей столиці, а й усю Україну. Впевнені, що навіть бувалі мандрівники будуть у захваті від нашої унікальної колекції живих медуз. Адже ці створіння – такі тендітні, загадкові та неймовірно красиві!

Приходьте, і ви дізнаєтесь, скільки відомих людству видів медуз мешкає на планеті, які із них смертельно отруйні, а яка медуза, взагалі, - єдина безсмертна істота на планеті. Ви особисто побачите нашу екзотичну колекцію медуз, зможете поспостерігати за їх неквапливим танцем у акваріумі та дізнаєтесь багато цікавих і корисних фактів про них.

Але пам’ятайте! Життєвий цикл багатьох медуз дуже короткий, а це значить, що наша експозиція буде оновлюватись мінімум тричі протягом року!

Переверніть пристрій для комфортного перегляду.
ПЛАНУВАННЯ ЕКСКУРСІЇ
×