ЗАПЛАНУЙТЕ ГРУПОВУ
ЕКСКУРСІЮ ОНЛАЙН

Відвідування Музею Медуз в період карантину

Шановні відвідувачі!

Ми робимо все, щоб убезпечити здоров'я відвідувачів і співробітників Музею Медуз!

Адміністрація прийняла ряд профілактичних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.
Крім регулярного прибирання з дезинфікуючими засобами, зали в Музеї Медуз обладнані:

• Бактерицидними рециркуляторами, що очищують повітря в приміщенні від ВІРУСІВ (на фото)
  • Ультрафіолетовими лампами
  • Потужною вентиляційною системою

Зокрема, на вході в музей:

• Встановлено дезінфектор для рук
• Контроль температури для всіх співробітників і відвідувачів
• Перебування на території музею можливо тільки з використанням індивідуальних засобів захисту (в складі захисної маски і по можливості рукавичок)

Зі свого боку просимо вас, шановні клієнти, не забувайте дотримуватися дистанції і в разі наявності ознак респіраторних захворювань утримуватися від відвідування музею, залишатися вдома і звертатися до лікаря.

Сподіваємося на ваше розуміння і з нетерпінням чекаємо нашої зустрічі в Музеї Медуз!

Дата: 23 листопада 2020
Переверніть пристрій для комфортного перегляду.
ПЛАНУВАННЯ ЕКСКУРСІЇ