ЗАПЛАНУЙТЕ ГРУПОВУ
ЕКСКУРСІЮ ОНЛАЙН

В Музеї з'явився новий вид медуз, розмір купола у природі може досягати 2,5 метрів, а довжина щупалець - 37 метрів !!!

В Музеї Медуз з'явився новий вид медуз - арктична ціанея(лат. суапеа сapillata) або Левова Грива. Це найбільша медуза у всьому світовому океані, що придбала широку популярність завдяки оповіданням "Левова грива" Артура Конан Дойля, в якому розповідалося про болісну смерть одного з героїв, викликану зустріччю з арктичною ціанеєю.

Насправді ж чутки про її смертельну небезпеку для людини занадто перебільшені. Ціанея не тільки не може стати причиною летального випадку, але навіть не в змозі завдати здоров'ю людини великої шкоди.

Ця медуза у природі може досягати величезних розмірів. Діаметр купола може досягати 2,5 метрів, а довжина щупалець - 37 метрів. Це навіть перевищує довжину синього кита, найвеличезнішої тварини на планеті, максимальна довжина якого сягає 34 метрів.

Дата: 2 травня 2019
Переверніть пристрій для комфортного перегляду.
ПЛАНУВАННЯ ЕКСКУРСІЇ